O nás

Kdo jsme

Jsme skupinou přátel a jsme obdivovatelé ruského bojového umění Systema. Trénujeme spolu několikrát týdně (alespoň dvakrát), některé víkendy navštěvujeme semináře a sem tam jezdíme i na tréninky do Brna. Systemě se věnujeme ve svém volném čase. Systemu cvičíme zatím krátce a pod vedením Davida Sýkory z Brna.

Kde nás najdete

Vždy v ÚT a ČT trénujeme od 19:30 do 21:00 v prostorách tělocvičny ZŠ T.G.M. (Žižkova 50, Jihlava). Tělocvična disponuje elektronickým zámkem, ale také zvonkem, kterým můžete dát vědět, že jste u dveří. Nejlépe, když přijdete 10 minut předem - nemusíte na nás totiž zvonit :)

Začínáme 12. září 2017. Přidat se k nám však můžete kdykoli během roku.

Proč cvičíme systemu

Protože nás baví rozšiřovat své obzory. Mimo jiné také zlepšujeme svoji kondici, taktické a rozhodovací schopnosti, psychickou odolnost, znalosti o svém těle a svém okolí

Systemu může studovat každý s ohledem na jeho možnosti. Každý z nás je jiný, každý má své přednosti a slabiny. Systema toto respektuje.

Jak se přidat

Buď nás zastihnete v tělocvičně, nebo nás můžete kontaktovat e-mailem. Ke cvičení Vám postačí chuť udělat ten první krok (a pak mnoho dalších kroků). Z materiálního pohledu oceníte vhodné oblečení, případně obuv do tělocvičny.

S tréninkem můžete začít ihned. Nevyžadujeme žádnou předchozí zkušenost s bojovým uměním, ani kondiční přípravu - vše se dozvíte během samotného cvičení.

 

© 2016 SYSTEMA Jihlava